Otomatik Kapı Tamiri

Garanti süresi dolmuş ürünlerde otomatik kapılarda oluşan sorunlarında tecrübe sahibi personel ile çözüme ulaştırıyoruz.

Günümüzde birçok mekanda kullanılan ve güvenle tercih edilen otomatik kapılar, dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarına rağmen bazen arızalanabilir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan bu arızaların giderilmesi için konu hakkında deneyimli bir ekibin görev yapması esastır. Hassas özelliklere sahip olan bu kapıların sağlıklı biçimde tamir edilmesi için görev yapan ekibimiz, otomatik kapı tamiri Ankara ihtiyaçlarınızda sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Otomatik Kapılar Neden Arızalanır?

Otomatik kapıların gerektiği gibi tamir edilebilmesi için öncelikle arızanın neden kaynaklandığını tespit etmek gerekecektir. Bu arızalar genellikle kapının ihtiyaç duyulduğu anda açılmaması veya gereken hızda açılıp kapanmaması, açılıp kapanırken tutukluk yapması gibi sorunları içerirler. Otomatik kapı tamiri Ankara hizmetleri sunan profesyonel ekibimiz öncelikle kapıyı kontrol ederek, sorunun neye bağlı olarak geliştiğini anlamaya çalışacaktır. Bu arızalar bazen çok basit nedenlerden oluşabilir. Bazen de kapının montajı sırasında yapılan hatalar, bu arızaları ortaya çıkarmaktadır. Kullanım hatalarından dolayı da oluşabilen arızalarda doğru bir tespitte bulunmak, önemlidir. Bu tespitin ardından da gereken tamir işlemi kolaylıkla yapılacaktır.

 Otomatik Kapı Arızaları Nasıl Giderilir?

Firmamız tarafından sizlere verilen otomatik kapı tamiri hizmetlerinde her zaman en hızlı ve güvenilir çözümler üretilmektedir. Bu tür kapılar, elektrik sistemi ve bir motor yardımı ile çalıştığından tamir işlemi sırasında mutlaka bu konuda deneyimli kimselerin görev almasına ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi durumda ortaya tehlike arz eden durumlar çıkabilir. Deneyimli ekibimiz tarafından sunulan otomatik kapı tamiri hizmetlerinde öncelikle motor ve elektrik bağlantıları devre dışı bırakılarak sorunun tespitine ve tamirine çalışılmaktadır.

 

Firmamızın sunduğu otomatik kapı tamiri işlemlerinde otomatik kapıya ait herhangi bir kısmın değişmesi gerekiyorsa, bu konuda tamamen orijinal ve garantili ürünler kullanılmaktadır. Bu tür kapılar üretilirken son derece ince detaylar ve hassas özellikler ile donatılmaktadır. Değişim yapılan kısımların bu özellikler ile uyumlu ürünler olması önem taşımaktadır. Bu hassasiyetle yapılan bir otomatik kapı tamiri sayesinde otomatik kapılar sorunsuz olarak çalışmaya devam edecektir. Sizler de otomatik kapı tamiri Ankara ihtiyaçlarınız için bu profesyonel hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.